До уваги вчителів інформатики. Прошу організувати участь учнів вашої школи у конкурсі Бобер -2017.
Десятий конкурс відбудеться 12-14 листопада 2017 року.
До участі запрошуються учні 2-11-х класів. Демоверсію завдань конкурсу 2016 року та вказівки до їх розв'язування додано у "Архів завдань". Обов'язково використайте її при підготовці до наступного конкурсу.
Просимо шкільних координаторів подавати заявки та відскановані копії квитанцій про оплату своїм регіональним координаторам o.sivinska@gmail.com та на електронну адресу оргкомітету bebras.ukr@gmail.com до 1 листопада.
Всі необхідні електронні документи та інструкції шкільним координаторам у цьому архіві.
Рекомендований благочинний внесок становить 17 гривень за одного учасника. 11.8% залишаються на поштові, банківські та інші оргвитрати школи.
Увага!!! Переказ здійснювати на новий рахунок Благодійного фонду «Ліцей». Остаточні зміни внесено 5 жовтня:
Філія ПАТ "УКРЕКСІМБАНК" у м. Львові
Рахунок 26004000028621
МФО 322313
ЄДРПОУ 22360064
відділу освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської ради
неділя, 29 жовтня 2017 р.
четвер, 26 жовтня 2017 р.
вівторок, 24 жовтня 2017 р.
Анкетування до Дня школи. ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Великі Гаї
Шановні учні, вчителі, батьки та небайдужі до освіти люди, у ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Великі Гаї проводиться анкетування. Дуже просимо знайти кілька хвилин та дати відповіді на важливі запитання. Дякуємо!
неділя, 22 жовтня 2017 р.
Тренінг для учителів основної школи «Методика розвитку критичного мислення учнів на уроках різних предметів. Базовий»
Блог вчителя інформатики ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Великі Гаї Сівінської О. З.: Тренінг для учителів основної школи «Методика розв...: 21 жовтня 2017 року на базі Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24 відбувся тренінг для учителів основної школи «Методика ро...
пʼятниця, 20 жовтня 2017 р.
ІІ обласна науково-практична інтернет-конференція «Новітні інформаційно-комунікаційні технології в навчальному процесі: актуальні проблеми».
30 листопада 2017 року відбудеться ІІ обласна науково-практична інтернет-конференція «Новітні інформаційно-комунікаційні технології в навчальному процесі: актуальні
проблеми».
Для участі в роботі конференції запрошуються науковці, аспіранти, вчителі, методисти РМК (ММК), ТКМЦ НОІМ, МК ОТГ.
Участь в конференції безкоштовна.
Ознайомитися з вимогами до оформлення публікацій можна за посиланням на сайті кафедри змісту і методик навчальних предметів http://kafikt.blogspot.com/p/rjy.html
Для включення теми до програми конференції та розміщення матеріалів учаснику необхідно до 24 листопада 2017 року подати до оргкомітету: заявку на участь в конференції https://goo.gl/forms/uYZjpUFPr1CBx08r1 та текст публікації на адресу: kafikt@ippo.edu.te.ua
За підсумками роботи конференції планується випуск електронного збірника з матеріалами конференції, який можна буде завантажити в PDF-форматі на сайті кафедри та з інституційного репозитарію ТОКІППО (http://elar.ippo.edu.te.ua:8080/handle/123456789/4718).
Раджу вчителям інформатики та вчителям предметникам нашої громади взяти участь у цьому заході і надіслати свої матеріали
МО вчителів фізики та математики 19.10.2017
19 жовтня 2017 року вчителі математики, фізики, інформатики та української мови та літератури провели спільне методичне об'єднання у місті Лева.

Спільна молитва на щасливу подорож.
Спершу ми побували у музеї Івана Франка, потім нас вразив своєю неординарністю і професіоналізмом ліцей.
Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка було засновано 1991 року з ініціативи Львівського національного університету ім.Івана Франка, Західного наукового центру, а також управлінь освіти м.Львова та Львівської області як спеціалізований навчальний заклад для обдарованих дітей. Ідея, що об'єднала творчі зусилля засновників, - це зберегти найкращі традиції української освітянської думки, підвищити престиж знань у суспільстві, формувати національну свідомість особистості, виховувати дух лідерства.


Біля будинку І.Франка
Першим директором ліцею став Павло Хобзей — талановитий організатор, вимогливий і толерантний керівник, який зумів згуртувати колектив педагогів-однодумців, об'єднаних високими ідеалами навчання та виховання наукової еліти України. Саме він сприяв утвердженню демократичного духу в ліцеї.
Теперішній директор — Заслужений учитель України Мар'ян Добосевич — самовіддано працює для забезпечення успішної роботи як учительського, так і учнівського колективу, зберігає і примножує ліцейські традиції.
Теперішній директор — Заслужений учитель України Мар'ян Добосевич — самовіддано працює для забезпечення успішної роботи як учительського, так і учнівського колективу, зберігає і примножує ліцейські традиції.

Cпочатку в ліцеї учні поглиблено вивчали фізику та математику, пізніше, із 1994 року, хімію та біологію.


За роки роботи ліцей закінчило понад 1500 випускників, багатьох із них було нагороджено золотими та срібними медалями. Десятки випускників ліцею отримали студентські стипендії Міжнародного соросівського фонду.
Усі ліцеїсти продовжують навчання у провідних вищих навчальних закладах м.Львова й України, а саме: у Львівському національному університеті ім. Івана Франка, Національному університеті "Львівська політехніка", вищих навчальних закладах Києва, Харкова; багато з них успішно навчається в аспірантурі, понад 50 випускників ЛФМЛ — кандидати наук. Частина з них присвятила своє життя науці, інші змогли вдало реалізувати себе як фахівці в різноманітних галузях діяльності. Чимало випускників ліцею навчається або підвищує кваліфікацію за межами України: у вищих начальних закладах Москви, Лондона, Праги, Бухареста, Кембриджа та інших. Вони займають престижні посади у Великобританії, Австрії, Швейцарії, Німеччині, Бельгії, Данії, Фінляндії, Канаді та США.


Такі успіхи ліцеїстів — результат щоденної копіткої праці самих учнів та самовідданої роботи творчого колективу викладачів.
Ліцей проводить активну роботу для популяризації знань серед школярів України. Упродовж десяти років він є координатором Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру без кордонів" в Україні, із 2002 року ліцей — організатор Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня», з інформатики- "Бобер".

Дальше ми помолилися за мир в Україні у соборі Святого Юра.



Криївка, День УПА
Мітки:
астрономія,
математика,
фізика
вівторок, 17 жовтня 2017 р.
Тренінг для вчителів англійської мови

Як зацікавити учнів вивченням іноземної мови, захопити цікавою діяльністю та дати вихід емоціям? Шляхи вирішення таких проблем шукали вчителі англійської мови під час тренінгу, який відбувся 17 жовтня 2017 року у загальноосвітній школі I-III ступенів с. Баворів. Вчитель англійської мови Уляна Дерлиця провела з педагогами різноманітні вправи та ігри, які дають змогу закріпити вивчену лексику та розвивати навички усного продукування під час інтегрованих уроків. Молодий педагог вміло захопила вчителів різноманітними видами діяльності. Адже учасники тренінгу не лише попрактикували англійську мову, їм довелося відчути себе "зірками на подіумі", танцювати, активізувати знання з літератури, географії, міфології та навіть пограти в сніжки
четвер, 12 жовтня 2017 р.
10-й Інтернет-марафон
Видавничої групи "ОСНОВА"
“Інноваційні технології та методики освіти”
Дати проведення:
31 жовтня – 2 листопада
Реєстрація за посиланням
Прошу вчителів інформатики вибрати собі теми вебінарів та взяти у них участь
вівторок, 10 жовтня 2017 р.
пʼятниця, 6 жовтня 2017 р.
Освітянська проща у Зарваниці
30 вересня 2017 року відбулася традиційна проща освітянської спільноти Тернопільщини до Чудотворного Марійського Духовного Центру "Зарваниця", присвячена Дню працівників освіти.
63 працівників освіти Великогаївської громади взяли участь у цій події.
Фотозвіт
https://photos.app.goo.gl/ZC1o4rviAwzmdfqz2
63 працівників освіти Великогаївської громади взяли участь у цій події.
Фотозвіт
https://photos.app.goo.gl/ZC1o4rviAwzmdfqz2
вівторок, 3 жовтня 2017 р.
Освітянські посиденьки 2017
Фотозвіт. Освітянські посиденьки 2017 |
Зібралися небайдужі, талановиті, життєрадісні, готові до співпраці та пізнання нового люди - справжні агенти змін Нової школи. Дуже цікаво, пізнавально, креативно рекламували вміння колективів шкіл та садочків працювати в команді, ділилися розумінням концепції Нової української школи. Мріяли, що школи наші стануть комфортнішими, навчання цікавішим, а педагоги та учні ще щасливішими. На святі були присутні поважні експерти, серед яких голова Олег Кохман та начальники структурних підрозділів Великогаївської сільської ради.
Тільки у співпраці мудрих та працьовитих людей можна навчитися самим та навчити дітей планувати, вирішувати та діяти!
Підписатися на:
Дописи (Atom)
Екскурсія в Головне управління ДСНС України в Тернопільській області.
У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Відділ освіти виконавчого ком...
.jpg)
-
Відділ освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської ради вітає заклад дошкільної освіти «Ясла-садок «КРАЇНА ДИТИНСТВА» с.Великі Г...
-
Отримано другу частину спортивного інвентаря, яку закупив відділ освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської ради за сприяння сі...
-
Жив на світі Учень, який поставив перед собою мету – навчитися всього. У навчанні йому не було рівних. Одного разу він зрозумів...